Lista członków

Jeden z największych polskich i europejskich integratorów systemów dla przemysłu. Od ponad 30 lat dostarczają na rynek zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych oraz inteligentne ekosystemy IoT. Wysokie kompetencje ich zespołów inżynieryjnych pozwalają im kompleksowo realizować projekty dla klientów na całym świecie.

www.aiut.com

Alnea znana jest z procesów automatyzacji i robotyzacji, systemów kontroli wizyjnej czy złożonych stanowisk półautomatycznych i testerów. Okazało się jednak, że zapotrzebowanie rynku zwiększa się nieustannie, dlatego firma kreuje coraz bardziej skomplikowane i rozbudowane projekty linii produkcyjnych na zamówienie. Zupełną nowością są wizualizacje Virtual Reality – klient może obejrzeć własną linię produkcyjną w przestrzeni wirtualnej, zająć miejsce przy określonym stanowisku roboczym i sprawdzić czy zaproponowane rozwiązania są optymalne.

Domeną firmy jest projektowanie i budowa maszyn, obróbka CNC, usługi serwisowe i instalacyjne, usługi badawczo-rozwojowe, prefabrykacja szaf sterowniczych oraz programowanie. Obecne Alnea prowadzi również szkolenia specjalistyczne (lutowanie, programowanie) oraz doradztwo z zakresu optymalizacji linii produkcyjnych i analizy opłacalności rozwiązań. Z kolei z Polski oraz od kontrahentów zagranicznych napływają prośby o prowadzenie wykładów tematycznych, odczytów i prelekcji i organizowanie pokazów naszych robotów.

www.alnea.pl/

Firma inżynierska skupiającą specjalistów z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem przemysłowym i akademickim. Wiedza i umiejętności pracowników zdobyte podczas realizacji projektów w zakresie budowy i automatyzacji maszyn, robotyzacji, sterowania procesem, programowania oraz diagnostyki pozwalają na realizację zaawansowanych projektów dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Podczas realizacji projektów opracowywane są innowacyjne rozwiązania techniczne oraz wykorzystywane zaawansowane narzędzia inżynierskie, co pozwala na zwiększanie wydajności procesu oraz niezawodności urządzeń przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka oraz czasu realizacji.

www.arm-robotics.pl

ASKOM jest integratorem systemów automatyki, systemów zarządzania produkcją (MES) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Dzięki ich kompetencjom klienci otrzymują z jednego źródła rozwiązania, które optymalnie integrują systemy produkcyjne z systemami zarządzania, mając na celu minimalizację kosztów i maksymalizację efektywności produkcji. Oferują projektowanie i wykonanie “pod klucz” systemów dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów. Poczynając od wykonania projektów i opracowania oprogramowania, poprzez kompletację dostaw, prefabrykację szaf sterowniczych, montaż, aż do uruchomienia na obiekcie i przekazania do eksploatacji, wspartej ich serwisem.

www.askom.pl

Od 30 lat wspierają podnoszenie efektywności procesów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze dostarczając komponenty automatyki przemysłowej, robotyki, systemy IT oraz wiedzę biznesową i techniczną. Kierunek wspierania rozwoju i transformacji ich Klientów wyznacza Przemysł 4.0.

www.astor.com.pl

Działają od lat w rozwijającej się branży automatyzacji procesów produkcyjnych. Świadczą również usługi dla przemysłu w zakresie modernizacji linii oraz budowy maszyn produkcyjnych. Posiadają wykwalifikowaną kadrę personalną, która zapewnia świadomą współpracę z  partnerami biznesowymi. W procesie produkcyjnym wykorzystują technologię zapewniającą trwałość oraz efektywność produktów.

www.autoproces.pl

Firmą o profilu informatycznym koncentrująca swoje działania w zakresie przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Trzon działalności firmy stanowi wykonawstwo oprogramowania systemów opartych o sterowniki swobodnie programowalne oraz systemy wizualizacji, archiwizacji i transmisji danych różnych producentów. W swojej działalności stawiają na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań technicznych wychodzących naprzeciw potrzebom ich odbiorców oraz na tworzeniu systemów zwiększających efektywność przedsiębiorstw wykorzystując najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i techniczne.

www.cpit.pl

Ich wiedza, znajomość dostępności nowatorskich rozwiązań i produktów, a przede wszystkim doświadczenie wykwalifikowanego zespołu pozwala zaproponować najbardziej wydajne i efektywne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji szeroko pojętych procesów.

www.ilcautomation.pl

Firma doradcza, która świadczy przede wszystkim usługi mające na celu optymalizację działania oraz osiągnięcie wysokiej efektywności i innowacyjności przedsiębiorstw produkcyjnych, firm usługowych i innych grup klientów.

Świadczą usługi na rynku globalnym. Dotychczas zrealizowali projekty dla przedsiębiorstw działających na rynku południowo-amerykańskim oraz europejskim.

www.ii4.pl

Od 2001 roku dostarczają rozwiązania umożliwiające automatyzację, optymalizację i monitoring procesów produkcyjnych. Wdrażają systemy i oprogramowanie pozwalające ich klientom obniżyć koszty i podnosić efektywność produkcji, a tym samym zwiększyć ich przewagę konkurencyjną na rynku. Dostarczają rozwiązania dla przedstawicieli różnych branż: budownictwa, energetyki, hutnictwa, przemysłu spożywczego, samochodowego czy farmaceutycznego.

www.control-service.pl

Ich pasją są roboty! Są pierwszym i największym dystrybutorem robotów współpracujących UR oraz robotów mobilnych MIR w Polsce. Dysponują zespołem lokalnych inżynierów sprzedaży, którzy pracują przy kliencie oraz rozbudowanym działem technicznym, który świadczy wsparcie przed i posprzedażowe. Prowadzą także centrum szkoleniowe i autoryzowany serwis.

www.procobot.com

Od 2008 roku działają w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych oraz produkcją szaf sterowniczych. 

Zakres ich działalności obejmuje programowanie i uruchamianie systemów automatyki przemysłowej opartych na sterownikach PLC oraz systemach wizualizacji SCADA. Firma zajmuje się programowaniem robotów przemysłowych w trybie online wraz z symulacjami w trybie offline, jak również tworzeniem dokumentacji elektrycznej (E-PLAN).  Dzięki wsparciu działu wirtualnych rozruchów (WINMOD i VIPER) są w stanie niemal w 100% przetestować oprogramowanie, minimalizując czas potrzebny do jego uruchomienia u klienta końcowego.

www.propoint.pl

Firma rodzinna specjalizująca się w branżach: elektrotechnika, automatyka & robotyka, mechanika, utrzymanie ruchu, działająca od 1985 roku w przemyśle. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego partnera w biznesie, który wyprodukuje dla Ciebie standardowe lub niestandardowe rozwiązania, dobrze trafiłeś.

www.proster.net.pl

Ich działalność oprócz dystrybucji urządzeń światowych liderów pneumatyki oparta jest na konstruowaniu i produkcji rozwiązań aplikacyjnych na własnych maszynach CNC oraz profesjonalnych usługach serwisowych.
Urządzenia oferowane przez Pneumatic Complex spełniają normy europejskie oraz posiadają renomę u klientów na całym świecie.
Stosując wyroby firm, które reprezentują oraz ich autorskich konstrukcji, skazujecie Państwo swoje urządzenia na długą i bezawaryjną pracę z uzyskaniem doskonałych parametrów pracy.
 

www.pneumatic-complex.com.pl

Firma TRASKO Automatyka Sp. z o.o. zajmuje się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej oraz projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Zatrudnia wyspecjalizowaną, doświadczoną kadrę inżynierów, konstruktorów, projektantów układów sterowania, programistów oraz montażystów. Ich wieloletnie doświadczenie w branży budowy maszyn oraz integracji systemów sprawia, że wdrożone rozwiązania przekładają się na zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta.

www.trasko.eu