Zapraszamy na konferencję „Cyfryzacja” 14-15 września

Już 14 i 15 września br. od godz. 10.00 zapraszamy na międzynarodową konferencję „Cyfryzacja” organizowaną przez Polski Klaster IoT & AI SINOTAIC oraz członków konsorcjum „Smart Secure Cities”. Naszą wiedzą i opiniami o cyfrowym rozwoju polskiego rynku i korzyściach z wdrażania technologii IoT nie tylko w miastach, ale i fabrykach, będziemy mieli przyjemność dzielić się już w trakcie panelu otwierającego spotkanie a także drugiego dnia wydarzenia.

 

Forum Automatyki i Robotyki Polskiej jest partnerem strategicznym międzynarodowej konferencji „Cyfryzacja”, podczas której poruszone zostaną m.in. kwestie współpracy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz samorządów przy wdrażaniu technologii internetu rzeczy (ang. Internet of Things, IoT), rozwoju inteligentnego miasta (smart city), narzędzi finansowania rozwoju firm oraz wdrażania nowoczesnych technologii przez samorządy.

W trakcie dwudniowego międzynarodowego spotkania FAiRP reprezentować będzie Tomasz Haiduk.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej w wybranych miastach partnerskich w Polsce oraz będzie dostępna w całości w internecie.

Szczegółowe informacje wraz z programem wydarzenia i panelem rejestracyjnym dostępne są TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *